Jak funkcjonuje test osobowości?

W jaki sposób zaprojektowano test?

Nasz test osobowości opiera się na modelu opracowanym w 1992 roku przez dwóch amerykańskich psychologów Roberta McCrae i Paula Costa, który uwzględnia pięć czynników, istotnych dla związku.

Jak jest on zbudowany?

Test podzielony jest na części, w których znajdziesz pytania dotyczące sposobu komunikowania się z innymi ludźmi, cech charakteru, czy też Twojego podejścia do związków uczuciowych. Dodatkowo, poza kryteriami doboru partnera określonymi w teście, sam możesz zdefiniować własne preferencje wyszukiwania partnera. 

W jaki sposób należy wypełnić test?

Chcąc zapewnić Ci najbardziej optymalne propozycje partnerów, pragniemy dowiedzieć się możliwie najwięcej o Twojej osobowości, postawach oraz oczekiwaniach. Z tego powodu prosimy, abyś poświęcił przynajmniej 25 minut na rozwiązanie naszego testu. 

Czy mogę przerwać rozwiązywanie testu?

Tak, wystarczy kliknąć na pole Zapisz i dokończ test później. Przy kolejnym zalogowaniu na naszej stronie zostaniesz automatycznie przekierowany do miejsca, w którym przerwałeś rozwiązywanie testu. Jeżeli jednak nie dokończysz testu w przeciągu kolejnych 15 tygodni, udzielone przez Ciebie informacje zostaną usunięte z naszego systemu. 

Gdzie możny wyświetlić wyniki testu?

Select the Personality tab on your profile to find a description of each trait. By selecting the corresponding icon, each trait is discussed in more detail. A diagram gives a visual summary of your result.

Wyniki testu znajdziesz na swoim profilu w zakładce „Osobowość”. Każda z kategorii posiada swój symbol. Jeżeli chciałbyś dokładnie przeanalizować opis jednej z cech osobowości, wystarczy wybrać odpowiednią ikonkę. 

Czy mogę ponownie wypełnić test?

Jeśli masz wrażenie, że wyniki testu osobowości nie reflektują Twojej osobowości i propozycje partnerów nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Jeżeli dopiero co ukończyłeś test osobowości, poczekaj aż dostaniesz pierwsze propozycję partnerów.