Jak mogę nawiązać kontakt z innymi osobami?

Wystarczy odwiedzić profil potencjalnego partnera, żeby okazać zainteresowanie jego profilem. Podejmij inicjatywę i skorzystaj z jednej z tych metod, aby nawiązać znajomość z potencjalnym partnerem:

  • Wyślij osobistą wiadomość - Przedstaw się i opowiedz trochę o sobie. Wiadomość możesz wysłać poprzez profil danej osoby lub poprzez listę "Partner dla Ciebie".

  • Wyślij uśmiech - Pokaż, że interesujesz się danym Użytkownikiem. W tym celu wystarczy kliknąć na Wyślij uśmiech na profilu danej osoby lub poprzez listę „Partner dla Ciebie”. 

  • Polubienie wpisu lub zdjęcia w profilu — polub zdjęcie lub wpis w profilu, dotykając przycisku kciuka w górę lub klikając go.

  • Wyślij prośbę o dodanie zdjęcia - Dzięki temu Twój profil pojawi się na liście Partner dla Ciebie oraz Twój potencjalny partner otrzyma prośbę o dodanie zdjęcia.

Po wykonaniu jednego z powyższych działań, Twój potencjalny partner otrzyma powiadomienie i zobaczy odpowiedni komunikat w zakładce 'Wiadomości'.

Działania te są wyłącznie widoczne na nadawcy i odbiorcy I nie można ich cofnąć.

Jeżeli usuniesz propozycję partnera lub Twój profil zostanie przez niego usunięty, cała korespondencja zostanie również z obu kont usunięta.