Jak mogę zwiększyć swoje szanse na kontakt z innymi użytkownikami?

Uzupełnij swój profil, łącznie z zainteresowaniami.

Dzięki temu Twój profil stanie się bardziej interesujący dla innych, co może zachęcić ich do nawiązania z Tobą kontaktu. Wyobraź sobie, że otrzymujesz nową propozycję partnera, który nie uzupełnił swojego profilu? Czy byłbyś skłonny nawiązać kontakt z tą osobą?

Zwróć szczególną uwagę na ortografię i interpunkcję. Unikaj używania dużych liter i skrótów używanych w wiadomościach tekstowych. Szczegółowo uzupełniony profil pokazuje Twoje zaangażowanie w poszukiwaniu poważnego związku.

Dodaj do zdjęcia do galerii.

Na swoim profilu masz możliwość umieszczenia do 24 zdjęć. Zauważ, że większa liczba zdjęć wpływa na atrakcyjność Twojego profilu. Po dodaniu zdjęcia do profilu wzrasta prawdopodobieństwo, że ktoś się z Tobą skontaktuje.

Podejmij pierwszy krok i zainicjuj kontakt.

Twoja propozycja partnera ucieszy się, jeżeli okażesz zainteresowanie jej profilem. Podejmując inicjatywę, wzrasta prawdopodobieństwo, że osoba ta odpisze na Twoją wiadomość. Nawiązując kontakt z daną osobą, sprawisz, że Twój profil zostanie dodany do listy Partner dla Ciebie tej osoby.

Nie zniechęcaj się jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi. Niektórzy użytkownicy nieregularnie sprawdzają swój profil lub nie mają jeszcze Członkostwa Premium.

Bądź aktywny i wykup Członkostwo Premium.

Zachęcamy Cię do wykupienia Członkostwa Premium. W ten sposób będziesz mieć możliwość wysyłania wiadomości, jak również komentowania wpisów potencjalnych partnerów. Jest to nie tylko dobry sposób, aby nawiązać kontakt, jak również pokazać Twoje poważne intencje.