Funkcje dostępne w zakładce Wiadomości

W zakładce “Wiadomości” znajdziesz historię komunikacji z Twoimi propozycjami partnerów. Nowe i nieprzeczytane wiadomości oznaczone będą liczbą.

 Poniżej znajdziesz opis podsumowanie działań, jakie możesz podjąć w zakładce Wiadomości:

  • Wiadomości - wszystkie wysłane lub odebrane wiadomości zostaną tutaj zapisane. Jeżeli wiadomość nie zostanie od razu wysłana zostanie ona tymczasowo zapisana w pamięci przeglądarki komputera. Jeśli jednak wyczyścisz pamięć podręczną komputera i pliki cookie, wiadomość zniknie. Zauważ, że wiadomość nie będzie dostępna, jeżeli zalogujesz się na profil z innego urządzenia.

  • Komentarze i Polubienia - Kliknij na "Pokaż więcej", aby sprawdzić, który wpis skomentowałeś lub polubiłeś. Jeżeli chcesz z powrotem ukryć ten wpis, kliknij na "Pokaż mniej".

  • Uśmiechy - Jeżeli wysłałeś komuś uśmiech, zobaczysz adnotację: Wysłano uśmiech do użytkownika XX. Jeżeli ktoś wysłał Ci uśmiech, możesz go odwzajemnić w okienku konwersacji.

  • Zdjęcia - Jeżeli wysłana zostanie do Ciebie prośba o dodanie zdjęcia, otrzymasz o tym powiadomienie. Po kliknięciu na "Dodaj teraz zdjęcie", zostaniesz przekierowany do zakładki Zdjęcia.

Po kliknięciu na trzy pionowe kropki obok imienia propozycji partnera, otworzy się menu, w którym znajdziesz następujące opcje:

  • Przejdź do profilu: wybierz tę opcję, jeżeli chcesz zobaczyć profil partnera.

  • Zgłoś nadużycie:  skorzystaj z tej opcji, jeżeli otrzymana przez Ciebie wiadomość zawiera treści obraźliwe lub jest podejrzanego pochodzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule Pomocy: Jak mogę zgłosić nadużycie?.

  • Usuń rozmowę: wybierz tę opcję, jeśli chcesz usunąć historię komunikacji. Zauważ, że usunięcie konwersacji nie jest równoznaczne z usunięciem partnera z listy Partner dla Ciebie. Jeśli zmienisz zdanie, możesz ponownie nawiązać kontakt. Pamiętaj, że nie ma możliwości przywrócenia usuniętych wiadomości.